"סדר בית" הינה חברה המובילה בתחום ההובלה, האריזה והאחסנה בארץ.

החברה מספקת פתרונות לוגיסטיים מתקדמים ואחראית למעבר קל, נוח, נעים ופשוט ביותר.

 

החזון

 

"סדר בית", חברת אריזת דירה, נוסדה בשנת 1994 על ידי חמישה אחים בעלי ניסיון רב בתחום ההובלות. חזונם של חמשת האחים כלל שירות מהיר, אמין, מקצועי ויעיל ללקוחות כל המגזרים: החל מלקוחות פרטיים, דרך מוסדות שונים ועד לתאגידי ענק בהיקף כלל ארצי. חזונם של חמשת האחים כלל שירות מקצועי המעניק ללקוחות החברה פתרונות הובלה ואחסנה, אריזה ושירות חדשניים וייחודיים לחברה.

 

יודעים להקשיב ללקוח

 

הובלה של ציוד יקר ערך אינה עניין של תיאוריה. הובלה אמינה ואיכותית היא זו המבוצעת על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים בתחום, אשר מכירים את אופן העבודה על בוריה, מיומנים בשיטות העברה והובלה שונות, מכירים את נקודות החולשה והחוזק בכל הובלה, מנוסים בעבודת צוות ויכולים לתת את התשובה המלאה לכל לקוח על צרכיו הייחודיים. אנשי מקצוע בתחום ההובלות מתמצאים בכל הטריקים הקטנים והכי חשוב – יודעים להקשיב ללקוח.

 

אנחנו בחברת "סדר בית" מציעים ללקוחותינו את השירות המסור, האדיב והמקצועי ביותר. כל אחד מעובדי החברה הינו בעל יכולת הקשבה לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. תודות ליכולת ההקשבה הייחודית של עובדי הצוות, האמפתיה והסבלנות בכל תהליך – כל לקוח זוכה לקבל את המענה המדויק לצרכיו ורצונותיו הייחודיים. החל מהפרטים האישיים ביותר ועד לחפצים יקרי הערך עבורכם – אנחנו בסדר בית  מעמידים לרשותכם את ציוד ההובלות המתקדם ביותר ואת הצוות המקצועי בתחומו.

 

הצוות המקצועי של "סדר בית"

 

עובדים של חברת סדר בית הם אנשים בעלי מוסר עבודה גבוה והם מגיעים כדי להקל על הלקוח ולא להכביד או להפריע. ממילא המשימה של מעבר דירה אינה פשוטה או נעימה וכאשר מדובר באנשים זרים שמגיעים אל הבית וחשופים לכל החפצים והפריטים, כולל אלה שנחשבים לאישיים ופרטיים - הרי שצריך לבצע עבודה מקצועית, יסודית ובעל מוסר גבוה כדי לשמור על השם הטוב של החברה בעיני הלקוח. לכן חברת אריזה למעבר דירה תעסיק רק אנשים ישרים והגונים שמבינים את המשמעות של העבודה שלהם.

 

הצוות המקצועי של סדר בית כולל אנשי מקצוע מנוסים ומנומסים, המסורים לעבודתם ומביאים עימם ניסיון רב שנים בענף ההובלות. כל אחד מהצוותים המקצועיים של החברה כולל ראש צוות, נגר מקצועי לפירוק והרכבה של הרהיטים החשובים לכם וכן סבלים מקצועיים ומנוסים המיומנים בשינוע והובלה של חפצים ורהיטים יקרי ערך מכל סוג. אנשי המקצוע בחברה עובדים באופן המקצועי ביותר – החל מבחירת חומרי האריזה האיכותיים ועד לשלבי הפריקה והסידור בבית החדש. 

 

כל אחד מלקוחות החברה נהנה משירות אישי ומסור המותאם אישי לצרכיו הייחודיים. השירות הקשוב של אנשי הצוות מבוסס על דיוק ברמה עילאית, ניסיון רב שנים ומקצועיות הבאה לידי ביטוי במיומנויות שינוע והובלה היורדות עד לפרט הקטן ביותר. תהליך העבודה של "סדר בית" מתחיל בהגעת נציג החברה אל בית הלקוח, הערכה מקצועית של אופי העבודה ומתן מענה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. 

 

חברת אריזה סדר בית תדאג להביא אל בית הלקוח קופסאות וארגזים שישמשו את העובדים לצורך האריזה. העובדים יגיעו ויבצעו את העבודה כפי שהם יודעים ומיומנים תוך כדי הפרעה מינימלית ללקוח, לשגרה שלו ולבני משפחתו. הם לא יעשו שום שימוש במידע שייחשפו אליו או בפריטים שייארזו בבית הלקוח ובתוך החדרים.

 

אנו בחברת "סדר בית" נעשה את המרב על מנת לשמור על המוניטין הגבוה שצברה החברה עבור לקוחותינו הנאמנים והחדשים.

 

למידע נוסף אודות חברת שירותי אריזה והובלה סדר בית צרו איתנו קשר.

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה