אם גם אתם עומדים מול הרים של ארגזים וחפצים, רהיטים וכלים, בגדים ומכשירי חשמל ופשוט לא יודעים מהיכן אפשר להתחיל את האריזה, הגעתם למקום הנכון. המאמר הבא נכתב על ידי אנשי צוות מקצועיים בארגון וסידור בית האמונים על מתן השירות האולטימטיבי בכל בית לקוח. אם אתם תוהים מהיכן להתחיל, כיצד לארוז והאם יש אסטרטגיה מקצועית אחת, הכתבה הזו היא עבורכם.

 

אם גם אתם הספקתם לצבור לא מעט רכוש וחפצים בזמן מגוריכם בדירה, סביר להניח שאריזת הבית הינה חוויה לא פשוטה עבורכם. אריזת בית הינה למעשה תהליך שאינו קל עבור איש ויש להשקיע בו לא מעט אנרגיה. שמירה על כללים ברורים באריזה תבטיח מעבר דירה קל יותר ושקט נפשי בזמן המעבר. כמו בכל תחום אחר, השמירה על הסבלנות תסייע בתהליך.

 

חלוקה לשלבים

 

כדי להצליח לארוז את כל הבית וגם להישאר בחיים חשוב לחלק את המשימה לשלבים. התמודדות עם תחום מסוים בבית היא קלה הרבה יותר מאשר התמודדות עם סידור בית באופן כללי. חלוקה לשלבים יכולה לבוא לידי ביטוי בכמה היבטים שונים: חלוקת הבית לאזורים וסידורו על פי החדרים השונים שבו, חלוקת הבית על פי סוגי החפצים הנארזים, היינו: מכשירי חשמל, רהיטים, רהיטים יקרי ערך, דברי יוקרה, חפצי מחשוב ועוד. חשוב מאוד לבחור ארגזי קרטון או פלסטיק איכותיים אשר יהיו עמידים מפני זעזועים.

 

ניתן לערוך חלוקה לשלבים של אריזת הבית בהתייחס לימי השבוע. ניתן לחלק כל יום למספר שעות שיוקדשו לסידור הבית כאשר בכל יום תחול התקדמות כלשהי.

 

הכנה נפשית

 

ההכנה הנפשית הינה בין האלמנטים המהותיים והחשובים ביותר באריזת הבית. מאחר והבית הוא ביתנו מבצרנו קשה מאד לעזוב אותו ללא הכנה מראש. אם יש ילדים בבית תוכלו לצרף אותם לתהליך האריזה ולבקש את סיועם בסידור החפצים האישיים שלהם עם אריזות פלסטיק או קרטון. כמו כן רצוי לקיים שיחה משפחתית טרם המעבר. שיחה זו תכלול את כל הרגשות בנוגע למעבר, את כל הרצונות והציפיות של כל אחד מבני המשפחה ועוד.

 

סיוע של חברה מקצועית

 

חברה מקצועית הינה בין האפשרויות היעילות והחכמות ביותר שניתן לבחור לצורך מעבר קל ונוח. תודות לסיוע המקצועי של חברת אריזת בית בעלת ניסיון יכול המעבר להפוך לחוויה קלילה ונעימה, מעצימה ואפילו מהנה. אנשי המקצוע האמינים מנוסים בסידור הבית על פי קריטריונים מסוימים ועל פי ניסיון רב שנים המעניק לכם את השקט הנפשי במעבר לדירה החדשה שלכם. חשוב לבחור בחברת סדר בית מקצועית ואמינה שיש לה את הניסיון הדרוש, חשוב גם לבדוק אם אכן החבר משתמש עם חומרי אריזה איכותיים המהווים פתרונות אריזה אשר ישמרו על החפשים שלכם.

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה