מעבר דירה הוא תהליך מאתגר ומרגש, אך הוא בהחלט יכול להיות תהליך לא קל וכרוך במתח, כעסים ועייפות. צריך לדעת מראש שדברים עשויים להשתבש ולהישכח, זה חלק מהתהליך ולא כדאי להירתע מזה.

מעבר דירה היא משימה מאתגרת ביותר. ניתן לעבור אותה בקלות אם מקפידים על כמה כללים כבר בשלב הבחירה של חברת ההובלות ועד לגמר האריזה. להלן כמה עצות וטיפים להתארגנות נכונה וסידור הדירה במעבר.

 

 

היערכות נכונה למעבר הדירה

עוד הרבה לפני מציאת דירה חדשה ולפני שלב החיפוש, מומלץ לבצע סדר יסודי בכל החפצים האישיים שלכם. יש בעלי מקצוע וחברות שמתמחות ושיעשו עבורכם את הסדר של כל האריזה והארגון הנכון, חשוב לזכור שזה דורש גישה לדברים האישיים שלכם ולא כל אחד מוכן לזה

אז במידה והחלטתם לעשות סדר, חשוב להיפטר ממה שאפשר, ישן וחלוד ככה, נטולי סנטימנטים. מדובר על תהליך של שבוע לפחות אצל אנשים מסוימים. אבל התחושה הסופית היא מאוד משחררת כשהצלחתם לרוקן ולצמצם הרבה חפצים ללא שימוש.

 

 

 


שלב ארגזים

חברת הובלות מקצועית לרוב תציע לספק לכם ארגזים נוחים עוד לפני המעבר, ואם לא ניתן למצוא ארגזים במפעלים, בתי-דפוס, או בצמוד לקניונים. אין ספק שלארוז נכון זאת כמעט אומנות, יש כמה דגשים מרכזיים שכדאי לשים לב בעת אריזה; קרטונים בגדלים שונים, לעטוף בנייר עיתון דברים שבירים, או בבדים, ספרים רצוי לארוז בארזים קטנים למנוע משקל רב, חלק כדאי לארוז בשקיות, דברים יקרי ערך לארוז לעצמכם ולהפקיד אצל משפחה או חבר.

בקבוקים רצוי לארוז בשקית נפרדת ואז להכניס לקופסא, לסמן פריטים על הארגז או לתאר בקצרה את התכולה, ולרשום לעצמכם את כמות הארגזים שנערמה.

 

 

שלב ארגזים

 


מה קורה בדירה אליה אתם עוברים?

במידה ואתם כבר מכינים את התשתית בדירה שאתם מתגוררים בה כעת, חשוב במקביל להכין את הדירה המיועדת. לדאוג שהיא תצבע וחשוב גם לבצע בה הדברה. לא משנה היכן אתם מתגוררים או לאן אתם עוברים יש חברות מקצועיות של הדברה בתל אביב, הדברה בראשון לציון והדברה בחולון ובכל עיר אחרת.

ההדברה בדירה החדשה היא חשובה כי במידה והבעלים שהיו לפניכם שהו עם בעלי חיים, אינכם רוצים שאריות של פרעושים או תיקנים שיבקרו מעת לעת. ההדברה היא הרבה יותר אפקטיבית גם כשהדירה ריקה. אז קחו את זה בחשבון ובצעו הדברה טרם כניסתכם, כך תוכלו להיכנס בראש הרבה יותר שקט.


יום המעבר

כבר בבוקר המעבר, נסו לשמור חניה למשאית ההובלה שלכם. הכי קרוב שניתן. הכינו מראש שתייה וטיפ לסבלים. הקפידו לפרק את הארגזים בחדרים המתאימים.
זה יחסוך לכם הרבה בלגן וכאבי גב. 

תבדקו את תא המטען של המשאית כשאתם סבורים שתמה ההובלה עוד לפני שהמשאית עוזבת, שמא נשכח משהו, ובדקו את כמות הארגזים שספרתם מבעוד מועד.

 

 

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה