ארגזי פלסטיק לאחסוןארגזי פלסטיק לאחסון ומעבר

מעבר דירה הוא תהליך מורכב ובשל כך יש להתכונן אליו מראש. ברוב המקרים יש להתחיל את האריזות הרבה לפני חתימה על החוזה – כבר בשלב חיפוש הדירה החדשה. מאחר ומדובר בפרויקט משמעותי, חשוב להקדיש את הזמן הדרוש להכנת אריזות פלסטיק וארגזים מפלסטיק. חברת "סדר בית" תהפוך את מעבר הדירה שלכם לקל, נעים, פשוט ויעיל ביותר.

 

תכנון מקדים


תכנון הוא הבסיס לכל הצלחה במעבר דירה. אף אחד לא היה רוצה להשאיר מאחוריו רהיטים חשובים, ציוד חשמלי יקר ערך או חפצים אחרים בעלי חשיבות רבה לבעליהם. באותה מידה, ללא תכנון מקדים יכול להיווצר מצב בו בבית החדש אין אינטרנט ליותר משבוע, הבית לא ערוך לכניסת דיירים חדשים, החשמל לא מעודכן ועוד. ההכנות המקדימות חוסכות את התקלות הללו ומבטיחות מעבר חלק וקל. אנחנו בחברת "סדר בית" נלווה אתכם לכל אורך הדרך.

 

הכנת ארגזי פלסטיק


על מנת להתכונן מראש כראוי רצוי להכין אריזות פלסטיק איכותיות וכן ארגזי פלסטיק לאחסון שישמרו על החפצים השבירים יותר, כמו גם ופסאות אחסון פלסטיק המיועדות למעבר. אנחנו בחברת "סדר בית" נוכל להגיע לביתכם ולארוז את כל החפצים היקרים בתוך ארגזי פלסטיק לאחסון על מנת שאתם לא תצטרכו להתאמץ ולהתעכב בשל האריזה. תודות לארגזי הפלסטיק הייחודיים של חברת "סדר בית" שלמות הרהיטים שלכם מובטחת מרגע האריזה עצמה ועד רגע המעבר.


בדיקת הבית החדש בטרם עת


אריזות פלסטיק לאחסון דירההצעד החכם ביותר שתוכלו לבצע בטרם הזמנת שירותי אריזה של חברת ארגון וסידור הבית באמצעות ופסאות אחסון פלסטיק, אריזות פלסטיק וגם ארגזי פלסטיק לאחסון מיוחד. כמו כן יש לערוך בדיקה של הבית החדש אליו אתם מתעתדים לעבור. חיבורי חשמל תקינים, אספקת גז מתאימה, פעולה תקינה של הבוילר ועוד. אם יש באפשרותכם להזמין שירותי בדק בית תוכלו להבטיח את עצמכם באשר לתקינות הדירה כולה.


מעברים בירוקרטיים

רובנו יודעים שמעבר דירה אינו כולל רק אריזת חפצים בתוך ארגזי פלסטיק ומעבר פיזי. מעבר דירה כולל הכנה של ארגזים מפלסטיק לחפצים שבירים, העברת כתובת תשתית האינטרנט והטלפון הקווי, העברת כתובת הדואר במשרד הפנים ובמשרד הרישוי, הזמנת גז חדש, שינוי כתובת בעירייה ועוד. חברת "סדר בית" תלווה אתכם לכל אורך המעבר, החל משלבי האריזה והמיון ועד לפריקת החפצים ובדיקה כי כל התשתיות בבית החדש תקינות וכי ניתן להשתמש בהן.

חברת סדר בית מספקת אריזות פלסטיק למעבר דירה באיכות גבוהה ביותר. לפרטים נוספים התקשרו *3172

 
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה