אריזות קרטון למעבר דירה

מעבר דירה הוא פרויקט לא קל המצריך התארגנות מראש וכן הקדשה של זמן ואנרגיות. כבר החלטתם סופית לעבור? מצאתם את דירת חלומותיכם וחתמתם על תאריך כניסה? הגיע הזמן לארגן את כל חפצי הבית עם אריזות קרטון. אנחנו בחברת "סדר בית" מכירים את תחום האריזות כבר שנים ומעמידים לרשותכם את הטיפים המקצועיים ביותר עבור שירותי אריזה נכונה נכונה של הבית שלכם.

 

אריזות קרטון


קרטונים לאריזה


קרטונים לאריזהאם אתם רוצים לעבור בראש שקט, הכינו ארגזי קרטון לאריזה כבר מראש, שבועיים או יותר לפני המעבר. הקרטונים יהפכו אט אט לארגזים אולם את יום האריזה עצמו רכזו באופן מיוחד. לפעמים תצטרכו אפילו יומיים או יותר והרבה יותר אריזות קרטון. כדי להימנע מהארגון האינסופי ומהאריזה הבעייתית תוכלו תמיד לפנות לשירותים מקצועיים של חברת "סדר בית" ואנו נשלח אליכם את הצוות המקצועי שיגיע עם מגוון חומרי אריזה שונים וביניהם סלוטייפ ומסקינטייפ, נייר משי ונייר אריזה, קרטונים וכל הדרוש למעבר קל ומהיר, אצלנו תמצאו קרטון לאריזה באיכות גבוהה.
חלוקה לאזורים אריזה של בית שלם יכולה להראות קשה עד בלתי אפשרית. הכנת קרטונים לאריזה מראש תקל ביותר על העברת הבית ורצוי שיהיו אלו ארגזי קרטון מותאמים למעבר דירה. כדי לארוז בחכמה – חלקו את הבית לאזורים. חשבו על הרהיטים שייכנסו קודם לבית החדש ואילו ייכנסו מאוחר יותר. לדוגמה: מכשירים כבדים כמו מכונת כביסה ומקרר יהיו בין הראשונים שיועמסו או בין הראשונים שיפורקו ממשאית ההובלות? כמו כן, חלקו את האריזה לפי אריזות קרטון ייעודיות: מכשירי חשמל, מכשירים למטבח, כלים, בגדים, נעליים, חפצים יוקרתיים ועוד.


אל תדחסו באריזות קרטון


קרטונים לאריזה לא יעמדו בעומס רב ולכן חשוב לארוז באופן שקול והגון עם קרטון לאריזה איכותי. האריזה תיעשה באופן הדרגתי כך שניתן יהיה לבדוק את מידת העומס על כל קרטון לאריזה במהלך הארגון עצמו. ארגזי קרטון לאריזה שמרגישים כבדים מדי, רצוי להימנע מהעמסת יתר שלהם, הם כנראה כבר עמוסים דיים.


כבד ראשון – קל אחרון


קרטונים לאריזה מסוגים שונים מתאימים לאחסון של חפצים מסוגים שונים. חשוב לחלק את כובד החפצים הנארזים על פי משקלם כך שהחפים הכבדים והגדולים יותר ייכנסו לארגזים ראשונים וייצאו מהארגזים ראשונים, ואילו האלמנטים הקטנים יותר יצאו מהארגזים אחרונים. כך הארגון בדירה החדשה יהיה הרבה יותר קל ונעים.


רישום על גבי אריזות קרטון


פריקת החפצים בדירה החדשה יכולה להיות מבלבלת מאוד ולהתארך מעבר למצופה. על מנת להימנע מחיפוש של שעתיים אחר פינצטה או מספריים, רצוי לכתוב על גבי הארגזים את מהות תכולתם. אנחנו ב"סדר בית" מקפידים לרשום על כל ארגז את תכולתו המדויקת ובכך מבטיחים לכם מעבר קל ונעים.

 

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה