אריזת בית - טיפים חשובים


הבית הינו בין המקומות האישיים ביותר עבור כל אדם באשר הוא. הבית מעניק לנו את תחושת ההגנה הרצויה לנו על מנת לחיות בשלווה ונינוחות. בשל משמעותו וחשיבותו של הבית עבור כל אדם, מעבר דירה עלול להיות חוויה לא קלה. בין שמדובר במעבר דירה לאזור אחר או אפילו באותו האזור, מדובר בתהליך המצריך הכנות מרובות מראש ולא מעט התכוננות נפשית. כדי שתוכלו לארוז בית בנינוחות ולעבור דירה בשקט, אספנו עבורכם את הטיפים שיעשו את מעבר הדירה שלכם לקל, נעים ואפילו חוויתי. אריזת דירה יכולה להיות פשוטה וקלה כיודעים לתכנן זאת נכון! אנו סדר בית - חברת אריזה לבית אשר מבצעת עבודה מקצועית מזה שנים רבות. נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת!

 

אריזת בית


היעזרו בשירותיה של חברת אריזת בית


אם אתם גרים בבית כבר לא מעט שנים, סביר להניח שצברתם אי אילו חפצים ונכסים חשובים במהלך השנים. אריזת בית של עשרות ואף מאות חפצים בגדלים שונים, מסוגים שונים, בעלי תכונות חומריות מגוונות ובעלי ערך עבורכם – מצריכה לא מעט ניסיון. אם אתם מוצאים את עצמכם נאבקים בערימות של חפצים ולא מצליחים לאגד את כולם לתוך ארגזים, סימן שהגיע הזמן להזמין את שירותי אריזת דירה מקצועיים לארוז בית מ-א' ועד ת'.


בזמן אריזת תכולת בית יש לכתוב על הצדדים ולא רק על צד אחד


רבים מהאורזים או מנותני שירות של אריזת בתים מאמינים כי מספיק לכתוב את תכולת הארגז רק על צידו האחד. ניסיוננו מראה כי קל לארוז בית אבל פחות קל לפרוק אותו. במהלך אריזת בית קשה ביותר להבין מה כתוב על צידו התחתון של כל ארגז. הגילוי קשה פי כמה כשמנסים לפרק ערימה שלמה של ארגזים למעבר דירה ולהבין מה בדיוק כתוב על הארגז השני מלמטה. ארזית בתים מקצועית מתבצעת על ידיי צוות מיומן ואמין - לקבלת שירות מהיר ומיידי צרו קשר עם צוות סדר בית. אנו צוות בית נבצע עבורכם אריזת תכולת בית מקצועית במיוחד.

 

ארזית בית מהירה   אריזת בית מקצועית 


פרטו בדיוק מה כלול בתוך כל ארגז


לאחר מעבר הדירה, ברגע שתזדקקו לסכין או לכפית לקפה, כיתוב בשם "מטבח" או "ריהוט ילדים", לא בדיוק יעזור לכם לגלות מה יש בתוך הארגז. על מנת להקל על עצמכם את המעבר, כתבו באופן כללי מה מכיל כל ארגז בעת אריזת בית עצמו. לאחר האריזות של חברת אריזה לבית "סדר בית" תוכלו לעבור מארגז לארגז ולכתוב מה הוא מכיל.


הכינו כמה ארגזים של מוצרים הכרחיים והניחו אותם בצד


אנחנו בסדר בית ממליצים ללקוחותינו להיעזר בציוד הכרחי אותו יש להניח בצד ולארוז בית בהדרגה. ציוד זה כולל כל מה שאנו משתמשים בו במהלך היומיום. משחה ומברשת שיניים, מטענים לפלאפונים, עדשות ומשקפי ראייה, יומן פגישות, בגדים, לבנים, כלי אוכל, הקפה האהוב עליכם ועוד – כל אלו ייארזו בתוך קופסת קרטון אישית אותה יש להניח הרחק מהארגזים המיועדים להובלה.

 

אריזת תכולת בית מקצועית   חברת אריזת בית

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה