אלו אשר כבר הספיקו לעבור דירה פעם או פעמיים בחייהם יודעים כי על מנת לעבור לדירה החדשה בראש שקט חשוב לבחור בחברת הובלות מקצועית. אלו אשר מחפשים קיצורי דרך או הוזלות, יגלו בתוך זמן קצר ביותר כי הזול הוא היקר. בכל הנוגע להעברת חפצים יקרי ערך, כל פשרה עלולה לעלות ביוקר. על מנת להפוך את מעבר הדירה לחוויה קלה ונעימה, רצוי לבחור באריזות איכותיות לשמירה על החפצים היקרים לכם.

 

מגוון אפשרויות אריזה

 

נכון להיום השוק מלא באפשרויות אריזה מסוגים שונים. בעידן בו חברת סדר בית היא למעשה האחראית על אריזת החפצים, כל האריזות והקרטונים משתייכים לאיכות הטובה ביותר. מי שכבר הספיק לארוז דירה באמצעות שירותים של חברת אריזה והובלה מקצועית יודע כי אין תחליף לקרטונים איכותיים, עבים ומקצועיים שמספקים את ההגנה המלאה לחפצים השונים המיועדים לעבור לבית החדש. קופסאות קרטון לאריזה שומרות על רמה גבוהה של חסינות המוצרים תודות להיותם עשויים מהחומרים החזקים ביותר.

 

אריזות של חברות סידור בית

 

מרבית החברות המציעות שירותי אריזת בית מזמינות את הארגזים והקרטונים בעצמן כך שהן יכולות לקבוע את המידות הרצויות להן, את עובי הקרטונים הדרוש להם, את הגודל הממוצע ואת המשקל שכל ארגז יכול לשאת, את מספר הקרטונים הדרוש וכן את שיטת האריזה הנוחה ביותר. חברות אריזה רבות אף מציעות ללקוחותיהן אפשרויות שונות לאריזה. בין אפשרויות האריזה למיניהן ניתן למצוא ארגזים שונים למעבר דירה, אריזות פלסטיק איכותיות, ארגזי פלסטיק, ארגזים ממתכת, שקים כבדים ועוד.

 

הכללים החשובים

 

במידה ובחרתם לארוז את הדירה מבלי להיעזר בשירותיה של חברת אריזה אזי חשוב להקפיד על מספר כללים בבחירת קרטון ייעודי למטרת אריזת חפצים. ראשית, יש לוודא כי הקרטון חדש ולא נעשה בו שימוש. כל שימוש בקרטון, ואפילו הקטן ביותר, עלול לגרום להיחלשות הארגז ולפגיעה בחפצים שונים. שנית, יש לוודא כי אכן מדובר בקרטון איכותי, עבה ונוקשה יחסית. בחירת נכונה של קרטונים למכירה ולאריזת חפצים היא זו שתבטיח לכם מעבר חלק וללא עיכובים, תודות לאריזות מהרמה הגבוהה ביותר.

 

קצת מעבר לקרטונים

 

בחירת ארגזי קרטון מצריכה גם שיקולים נרחבים מעבר לקרטונים עצמם. חשוב לארגון ניירות הדבקה, ציוד מיוחד של אריזות, מספריים איכותיות, טושים ולורדים וכן מדבקות קטנות ולבנות. סלוטייפ מסוגים שונים, ניירות עיתון או ניירות לריכוך המכות שמקבלים החפצים בעת ההעברה ועוד. כל אלו יבטיחו את שלמות חפציכם בעת המעבר.

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה