אנשים רבים נזקקים לשירותי החלפת מנעולים מסיבות שונות. אם זה בגלל בלייה של המנעול,  רצון לשכלל את מנגנון הנעילה לצורך בטיחות והגנה מפני פריצות או מעבר לדירה חדשה. אם אתם עוברים לדירה חדשה - הרבה מזל טוב ! מעבר לדירה הוא צעד לא קטן ומצריך תכנונים רבים. מעבר להוצאות הכרוכות בתהליך העברת הדירה ישנם הוצאות הקשורות לדירה עצה אם זה בשיפוץ, ריהוט חדש או החלפת המנעולים או שיפורם למנגנוני נעילה משוכללים יותר. 

 

החלפת מנעול לאחר מעבר לדירה חדשה בחיפה

גם אם לא מדובר במעבר לדירה חדשה המצריך התקנת מנעול מאפס, הדירה או הבית הוא מקום המבטחים שלנו, המקום בו אנו שומרים חפצים יקרי ערך כספיים וסנטימנטליים. בדיוק בשל עובדה זו אל לנו להקל ראש בהתקנה והחלפת מנעולים בביתנו. התקנת המנעולים צריכה להיעשות אך ורק על ידי איש מקצוע מוסמך בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל. התקנה או החלפת מנעולים שאינה מקצועית יכולה לגרום למנעול נזק שבסופו של דבר יעלה לכם בכספים נוספים לתיקונו. מעבר לכך חשוב לבצע בדיקה מקדימה לגבי סוגי המנעולים הקיימים בשוק בכדי לבחור במנעול איכותי שיתפקד חלק לשנים רבות. 

 

מנעולים ודירות

 

החלפת מנעולים בכל מעבר לדירה, אם היא מגיעה היישר מהקבלן או דירה שכורה, חשובה  עוד בטרם לכניסה לבית או לדירה. ישנם מנעולנים רבים בשוק וההמלצה היא להזמין מנעולן מאזורכם. כך תוכלו לקבל שירות מהיר והמנעולן יישאר קרוב לכל בעיה או תקלה שתצוץ. מנעולן מקצועי ידע לטפל בכל סוגי המנעולים מהמנעול בעל המנגנון הפשוט ביותר עד למנגנון המשוכלל ביותר, שיצריך תפעול במכשור מקצועי.  המנעולן יוכל וידע איך להחליף את כל המנעולים שתבקשו בדירה, דלתות חיצוניות כמו מחסן, תיבת דואר ועוד. 

 

חשוב לדעת שדלתות הבית שלך הן רשת ביטחון של כל התכולה שלכם בבית ובמידה ואתם לא בטוחים כי אתם היחידים שיש להם גישה לבית וישנו סיכוי שישנם אנשים נוספים עם מפתחות משוכפלים לבית (בעיקר בעת מעבר לדירה קיימת) החלפת מנעול מתבקשת ורצויה מאוד. אחרת יש כאן לקיחת סיכון לא אחראית. 

 

שכפול מפתחות לדירה חדשה החלפת מנעולים בעת כניסה לדירה חדשה

 

הרבה משפחות בישראל מתגוררות בדירה שהיא בבעלותם או בדירה שהיא מושכרת. כל מעבר דירה טומן בחובו סיכון אחד לפחות, אם לא מחליפים את המנעולים באופן עצמאי או בעזרת אדם מוסמך כמו מנעולן מקצועי. אפשר לחלק את התהליך של מעבר הדירה לשלוש אפשרויות: 

 

קניית דירה חדשה מקבלן – בזמן של רכישת דירה מקבלן, אין לנו באמת את הידע מי מחזיק במפתחות לדירה שקיבלנו, אמנם הדירה נחשבת לדירה מהשקית, אבל הרבה ידיים עברו בבניה ובתכנון שלה, אינסטלטורים, שיפוצניקים, צבעיים, קבלנים ועובדים נוספים למיניהם.

 

קניית דירות יד שניה – גם  בדירות שהם יד שניה המצב לא שונה מדירה שהיא מ"השקית". לא ניתן לעולם לדעת עד הסוף מה ההיסטוריה של הדירה ומתי בפעם אחרונה הוחלף המנעול, ומי היו הבעלים הקודמים וכו'.

 

השכרת דירה – גם כניסה לדירה שהיא בשכירות יכולה להוות סכנה די גדולה גם לרכוש, וגם לביטחון שלנו. דירה שהושכרה למשך שנים, עברה מספר רב של אנשים ששכרו אותה ושכפלו את המפתחות מספר פעמים וכו'. אין לדעת איפה מונח צרור המפתחות שלכם שמסוגל לפתוח את הדלת שלכם.

 

חלקי מנעול של דירה בחיפה לאחר החלפתואם כך, ניתן להבין שלא משנה איזו דירה תהייה לכם, הרי שכל דירה חדשה דורשת החלפה של מנעול למען הביטחון האישי שלכם ושל המשפחה והרכוש שלכם. אין ספק שמדובר בפרצה שקוראת לגנב.

 

למידע נוסף אודות החלפת מנעולים מקצועית באזור חיפה והקריות כנסו ל www.keymaster.co.il

 

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה