חומרי אריזה למעבר דירה

חברת "סדר בית" מעניקה שירותים מקצועיים לעוברים דירה. אנו בחברת "סדר בית" מודעים לקושי שבהעברת דירה ולפיכך מעמידים לרשות לקוחותינו את כל העזרה והסיוע לקראת המעבר, הכולל חומרי אריזה איכותיים וצוות אריזה מקצועי. אם גם אתם לא יודעים מהיכן להתחיל את האריזה והמיון, אם מעבר הדירה גוזל מכם המון זמן ואנרגיות – אנחנו כאן למענכם. על מנת שתוכלו לעבור דירה בראש שקט, חברת סדר בית מעניקה ללקוחותיה שירותים מקצועיים של ליווי מתחילת המעבר ועד סופו, ומשתמשת עם חומרי אריזה למעבר דירה המונעים שבירה או פגימה של רכושכם.

 

מוצרי אריזה למעבר דירה

מוצרי אריזה איכותיים רק בחברת סדר!


כדי שתהיו בטוחים, החפצים והרהיטים המועברים על ידי חברת סדר בית עטופים עם אריזות קרטון מיוחדות השומרות ומגנות על הרהיטים עד לרמת הפרט הקטן ביותר. חפצים יקרי ערך ואלמנטים מהותיים במעבר זוכים לתשומת לב פרטית, אחראית ומקצועית. אנו מקפידים להשתמש בסוגים שונים של חומרי אריזה כמו מוצרי אריזה הבאים: פצפצים לאריזה, שקיות אריזה, קרטונים קשיחים וקופסאות פלסטיק. אנחנו בחברת סדר בית אחראיים לשקט שלכם במעבר הדירה ולכן נגיע אל ביתכם, נארוז עבורכם את הרהיטים ונלווה אתכם לאורך כל הדרך. 


נייר משי


חומרי אריזהנייר משי הינו בין מוצרי אריזה למעבר דירה האיכותיים ביותר שקיימים לאריזת פריטים יקרי ערך החשובים לכם. על ידי אריזה בנייר משי אנחנו ב"סדר בית" שומרים על כל החפצים היקרים לכם ביותר באמצעות חומרי אריזה למעבר דירה וכן מוצרי אריזה איכותיים. אריזת החפצים מבוצעת בעדינות רבה, בין שמדובר בחפצים מירושה, בפסלי חרסינה יקרי ערך, בחפצים שבירים אחרים או בכל אלמנט שיקר ללבכם. נייר המשי הינו האפשרות הטובה ביותר בכל הנוגע להעברת חפצים החל מכלי זכוכית ועד לכל חפץ שביר אחר ובמידת הצורך נעשה שימוש גם עם פצפצים לאריזה.


שקיות אריזה


שקיות אריזה הן מוצרי אריזה למעבר דירה המגיעים בגדלים משתנים מבטיחות העברה בטוחה של החפצים שלכם. על מנת להבטיח את שלמות הרהיטים, המכשירים והכלים המיוחדים לכם, אנחנו ב"סדר בית" מבצעים עבורכם את המיון והאריזה המקצועיים ביותר. שקיות מיועדות לחפצים אותם קשה לארוז בארגז או שאין להם סיווג מסוים. כמו כן, שקיות יעילות במיוחד להעברת חפצים רבים וקטנים מאחר והן בעלות תכולה גדולה.

 


פצפצים לאריזה    


פצפצים מוכרים לכולנו מאריזות של מכשירי חשמל שונים. מעטים יודעים כי פצפצים לאריזה הם אלו שבאמת שומרים על החפצים היקרים לנו. אנחנו בחברת "סדר בית" מחויבים לתת ללקוחותינו את השירות המיומן ביותר והבטיחותי ביותר ולכן עוטפים את כל החפצים הרגישים פצפצים מיוחדים לאריזה.

 

למידע על המבצעים שלנו בנושא חומרי אריזה, שקיות אריזה, פצפצים לאריזה ועוד, פנו אלינו עוד היום.
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה