איך עוברים דירה

מעבר דירה, צמד מילים שגורם לנו לחפש משכך כאבים באופן מכאני כמעט, אבל האם זה באמת חייב להיות כך?


ובכן לעיתים לא באמת יש מנוס. אבל דווקא בשל כך חשוב מאוד לחפש את הדרכים והטיפים מצילי השפיות בנושא כדי להפוך את הנושא לקצת פחות מורכב. אחד הנושאים החשובים ביותר בתחום מעבר הדירה הוא נושא הסדר והארגון. מעבר דירה טיפים מקצועית מפי המומחים של סדר בית.

לפניכם כמה טיפים לאריזת דירה ומעבר דירה שיעזרו לכם להיות מאורגנים וערוכים יותר ויהפכו את ההובלה שלכם לפחות מסורבלת, נכונה בכל סוג של הובלה, גדולה וקטנה כאחד.

 

טיפים לאריזת דירה

 

טיפים חשובים למעבר דירה
 

השאלה המרכזית הינה איך עוברים דירה, בעיקר כאשר מדובר במעבר לדירה גדולה יותר יש להיתייחס לכל הטיפים למעבר דירה. ההוצאות אינן נגמרות אך ורק בהובלת הדירה ובחברת ההובלות שעושה את זה.
 

אנשי מקצוע, כמו שיפוצניק, אינסטלאטור ועורך דין הם רק קומץ קטן מאנשי המקצוע להם תזדקקו, בעיקר כאשר מדובר על מכירת וקניית דירה.
 

אבל למה אם כן, לא להפוך את מעבר הדירה למסודרת יותר ולסכם גם את הנושא הזה כחלק מחבילת המעבר..

 

 

איך עוברים דירה
 

 

שירותים כמו סידור הבית לאחר מעבר הדירה יאפשרו לכם להתפנות לדברים והפעולות החשובות באמת, כמו חזרה מהירה לשגרת העבודה ולסדר יום תקין ונורמאלי ויעיד על כל בעל משפחה ממוצע...
 

שירותי סידור הדירות מאפשרים לנו לעבור את המעבר בראש שקט ולסיים אותו באופן מהיר ויעיל באחוזים ניכרים.
 

פריקה לאחר מעבר דירה - האם פריקה מסתכמת בהנחת הארגזים ביעד החדש?
 

לעיתים, אנחנו סבורים כי מרגע שהנחנו את הארגז האחרון על רצפת הדירה החדשה בכך סיימנו את סאגת ההובלה. יחד עם זאת, המציאות מכה בפנינו באופן מהיר להפליא. לכן כדי לא לחטוף מכת הלם עם כל מכות הפסח.

חשוב מאוד להשקיע בארגזים איכותיים וממש להוציא כמה שקלים על מוצרי האריזה.

סמנו כל ארגז וציינו עליו מאיזה חדר הוא מגיע כשבעת הפריקה, ובעת פריקת הארגז האחרון תוכלו באמת לקחת נשימה רווחה ופשוט להניח את כל החפצים במקומם באופן פשוט הרבה יותר.

אין ספק כי כאש מדברים על מעבר דירה טיפים זה אחד טיפים לאריזת דירה המרכזיים והחשובים ביותר בלעדיהם כל ההובלה תהיה מלווה בכאוס ואי סדר.

 

שכירת משאית/ מיניבוס או הזמנת הובלה - יתרונות וחסכונות
 

רגע ההובלה ורגע המעבר קרב ובא ואנחנו תוהים האם ניתן לחסוך ולקצץ במחירים, בין אם מדובר בהובלה קטנה ובין אם מדובר בהובלה גדולה שהרי כל נגלה בייחוד כאשר המרחק גדול תעלה לנו עוד כמה מאות "מעות".
 

עוברים דירה טיפים חשובים ביותר הם לשקול היטב מה תוכלו לעשות בכוחות עצמכם והאם שווה לכם לקחת חברת הובלות או דווקא לעשות שימוש בעזרה של כמה חברים, לשכור רכב גדול או טנדר ולהעביר את הדירה לבד.
 

זה יכול להוות אלמנט משמעותי בתחום החיסכון, אבל חשוב שתזכרו. בשונה מחברת הובלות מקצועית, לא יהיה כל ביטוח על הובלת ה"עשה זאת בעצמך"  וראוי לקחת זאת בחשבון.

 

לפרטים נוספים עבור שירות מקצועי של אריזת ארונות ומדפי המטבח יש ליצור קשר עם חברת פשטות מטבחים!

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה