אדם עובר דירה פעמים ספורות בחייו. כן, גם כאשר מדובר על סטודנטים אשר עוברים בין דירות שכורות, המעבר לא יתבצע באופן דינאמי מידי כי עם באופן מחושב ובעדיפות להישאר כמה שיותר באותו מקום, לכן, כאשר אנחנו באים ועושים שינוי שכזה נעדיף שיהיה כמה שיותר מהיר, קצר ונוח ובעדיפות לכמה שפחות אודבן חפצים והתעסקות מיותרת. אם אתה עובק דירה כך בחשבון שיש לתכן זאת היטב.

 

מעבר דירה

 

אחד הנושאים היותר מורכבים בתחום מעבר הדירה הוא מעבר דירה בתקופת הקיץ, נושא שנדבר עליו בהמשך ונקדיש לו דיון משלו בשל מורכבותו והמאפיינים ממיוחדים לו. לפניכם כל הדרכים להקל ולפשט את נושא מעבר הדירה והדרכים שיעזרו לכם לעבור דירה במהירות וביעילות

 

מעבר דירה בקיץ - חשוב שתהיו מוכנים

 


אנשים מעדיפים לעבור דירה דווקא בקיץ על אף שמדובר בעונה קשה במיוחד בתחום ההובלות. ברור למדיי מדוע סך כל או רוב ההובלות מתרחש בקיץ כתוצאה מהנוחות והסרבול הנמוך ביחס לעונה הקרירה, אבל חשוב מאוד לדעת, כי בחירת עונה זו לטובת מעבר דירה משפיעה על המחיר, מהירות ההובלה וכמות השירותים וההטבות אותם תקבלו מחברת ההובלות.

 

מעבר דירה עם סדר בית

 

עונת הקיץ היא אחת העונות העמוסות ביותר , ולכן, יהיו יקרות יותר ויתנהלו באופן יעיל פחות בשל העומסים הכבדים הרבה יותר של התנועה, בעיקר בערים המרכזיות בארץ. אחד הטיפים והעצות שלנו לכל אלו עוברים הדירה הוא להשתדל לעבור דירה כמה שיותר רחוק מעונת הקיץ החמה והחופש הגדול, כדי לזכות במחיר נמוך יותר, וכמובן, שירות מעבר דירה יעיל ומהיר הרבה יותר.

 

ידוע, שבמקרים לא מעטים בעונת הקיץ רבים חווים את תופעת "המוביל הנעלם", בעיקר כאשר מדובר בהובלות קטנות, כתוצאה מקבלת הובלה גדולה ובעלת ערך כספי גבוה יותר. תופעות אלה מתרחשות בעיקר בעונת הנופשים, בעיקר בקיץ ובחגים "הגדולים" ורצוי להשתדל להתרחק מתקופות אלה בכל הקשור לבחירת זמן ההובלה.

 

איך עוברים דירה בהתראה קצרה

 

בשונה ממה שרבים סבורים, מעבר דירה בהתראה קצרה הוא דווקא יעיל הרבה יותר ממעבר דירה מתוכננת. כך תוכלו לקבל הצעת מחיר קרובה הרבה יותר למציאות  בעיקר כאשר מדובר בעונות השקטות.
גם אם אתה עובר דירה במהירות וללא שום הראה יש מי שיעזור לך.

 

עובר דירה

 

אולם, חשוב מאוד להקפיד ולתת את הדעת על עריכת רשימת תכולת הדירה, גם ובמיוחד כאשר מדובר בתחום כמו מעבר דירה הובלה וממש לעבור בכל חדר וחדר ולציין את הפריטים הכבדים וכמות הארגזים.

 

בגדים - ארגזים או שקיות - הדרך הטובה והמהירה לארוז 

 


למרות שבגדים מתקמטים ותאלצו לעשות עבודת גיהוץ מכובדת מומלץ להימנע מאחסון בגדים בתוך ארגזים כי עם דחיסתם אל שקיות אשפה או שקיות וואקום. שקיות הוואקום במיוחד, חוסכות במקום רב, בעיקר כאשר מדובר בפריטי טקסטיל ועוזרות למנוע נפח גדול ומצבור שקים וארגזים. בנוסף, שקיות וואקום איכותיות בעיקר בעת מעבר דירה הובלות יהיו עמידות יותר בפני קריעה ונפילת בגדים בלתי צפויה דרך חור עלום ונעלם. כפי שקורה לא פעם במקרים של ארגזים או שקיות אשפה לא איכותית או כאלה שנדחסו אליהם יותר מידי בגדים ללא הכרה.

 

איך עוברים דירה

 

עזרים נדרשים - העזרים והאביזרים שיעזרו לכם לעבור ולזכור ....

 

זה עשוי להישמע לכם מעט נדוש וברור מאיליו. אבל רבים מאתנו נוטים לשכוח דווקא את הפרטים והפריטים הקטנים שראוי להציב אותם בראש הרשימה. כאשר החלטתם כי אתם עוברים דירה וכאשר המחשבה של איך עוברים דירה מקננת בראשכם, הכינו קרטונים איכותיים, טושים לא מחיקים ונייר דבק חזק ועמיד במיוחד - וכמה שיותר מכל אלה. ברגע האמת אתם תברכו על כך שבחרתם להשקיע עוד כמה שקלים בעזרי אריזה, אין לכם מושג כמה הפיצ'פקעס הללו יכלים להיות מצילי חים בעיקר כאשר תפרקו את הארגזים דירה החדשה ותדעו בדיוק מה נמצא איפה..לאחר אריזה והובלה יעילה ומוצלחת!

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה