מתכננים לעבור דירה? הדירה הנוכחית כבר אינה מספקת מענה לצרכיכם? אין ספק כי הדירה הינו המקום החשוב ביותר לאדם – שכן הוא מספק לו את הנינוחות והשלווה, את המקום בו הוא יכול לנוח והבסיס העיקרי. בשל חשיבותו של הדירה, מעבר דירה הוא אינו חוויה קלה עבור רבים. למעשה, מעבר דירה אף יכול להיות טראומתי במידה ואינו מבוצע כהלכה.

 

ההתרגשות שלפני שעוברים דירה

 

אם כבר מצאתם את דירת חלומותיכם והשלב הבא הוא לארוז ולהוביל, סביר להניח שאתם מתרגשים או כבר מתחילים להתכונן לקראת העברת דירה. ידוע כי אריזת דירה שלמה על כל החפצים שנאגרו בו במשך שנים היא פעולה המהווה אתגר רציני. רבים מתחילים את מלאכת אריזה חודשים לפני המעבר על מנת שלא לפספס ימי עבודה או זמן איכות עם הילדים, ואף על פי כן אריזת דירה אורכת לא מעט זמן ומצריכה משאבים מרובים כאשר עוברים דירה. לכן יש לבחון ולבדוק פתרונות למעבר דירה על מנת ליעל ולקצר את המעבר.

 

התמודדות עם העברת דירה

 

מתח, קושי נפשי ופיזי ובעיות אחרות צצות במהלך האריזה. כאשר מדובר בחפצים יקרים שנאגרו במשך שנים רבות, הארגון והאיסוף של חפצים אלו אורך לא מעט זמן ומצריך לא מעט אנרגיה. על מנת לארוז בצורה חכמה חשוב להתארגן מראש. תודות לשירותים מקצועיים ומתקדמים כיום ניתן ליהנות מסיוע מקצועי של חברות מנוסות בתחום העברת דירה. חברות אריזה וסידור בית מעניקות שירותים מקצועיים של סידור ואריזת חפצי הבית השונים.

 

טיפים למעבר דירה

 

באמצעות השירותים המקצועיים של חברת סדר בית ניתן לעבור דירה בראש שקט וללא כאבי ראש עם כלל פתרונות למעבר דירה. מי שכבר עוברים דירה אחת או יותר בחייו יודע כי מדובר בחוויה לא קלה. כדי להבטיח מעבר דירה בראש שקט – רצוי לקבל עזרה, ורצוי שעזרה זו תהיה עזרה מקצועית. העזרה המקצועית של צוות חברת סידור בית מבוססת על ניסיון רב שנים ועל שירות שניתן לסוגים שונים של אוכלוסיות: משפחות וזוגות צעירים, בודדים ואנשים מבוגרים ועוד.

 

לארוז בשלוש שעות

 

שירותי סידור בית ואריזתו מבוצעים בתוך שעות ספורות. למעשה, הבית שלכם מעולם לא נארז בתוך זמן קצר כל כך. בתוך שעתיים או שלוש הבית כולו יהיה מוכן למעבר  - כשעל כל ארגז תהיה כתובה תכולתו המלאה. הארגזים הנארזים על ידי חברת ההובלות עשויים חומרי אריזה האיכותיים ביותר ולכן מבטיחים שקט נפשי במעבר. במקביל, בבחירת חברת סדר בית וחברת הובלות מקצועית – תוכלו ליהנות מביטוח מלא על החפצים שלכם. כך שבכל מקרה של הרס חפצים תוכלו לקבל פיצוי הולם או תחליף שווה ערך. 

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה