קופסאות קרטון לאריזת דירה לפני מעבר 

מעבר דירה יכול להיות קשה, מורכב וארוך או פשוט ונעים, קל וכיפי. אנחנו בחברת "סדר בית" מנוסים באריזה וסידור של אלפי בתים ברחבי הארץ כולה לקראת מעבר דירה באמצעות קופסאות קרטון ייחודיות וכן קרטונים מעולים. ארגזי קרטון ברמה איכותית מאפשרים לנו להעביר דירות בבטחון מלא ואילו קופסאות קרטון לאריזה שומרות על החפצים השבירים. תודות לניסיון רב השנים שצברנו נוכל להעניק לכל אחד מלקוחותינו את השירות האולטימטיבי במעבר דירה, כך שזה יהיה מהיר, יעיל ומקצועי.

 

קופסאות קרטון


מעבר דירה עם הילדים

 
 

כל זוג יודע כי מעבר דירה מצריך לא מעט אנרגיות. לעיתים, רק בגלל האנרגיות המרובות שמצריך מעבר הדירה או אפילו החיפוש אחר קופסאות קרטון רבות פשוט דוחים ודוחים את הכניסה לדירה החדשה. אם מעבר דירה הוא פרויקט בפני עצמו אזי מעבר דירה עם ילדים מורכב עוד יותר. הילדים עשויים לחשוש לקראת המעבר או לגלות התעניינות רבה, להגיב בסקרנות או בפחד. כך או כך, מדובר בשינוי מאד לא קל עבור ילדים ורצוי לשלבם בתהליך באמצעות אריזת קרטונים, הכנת קופסאות אריזה וכן מילוי של קופסאות קרטון לאריזה לקראת המעבר.

 

הכנות מקדימות למעבר עם ילדים

 
קרטונים

על מנת להתכונן מראש למעבר דירה עם ילדים חשוב להכין אותם מבעוד מועד. לא משנה באיזה גיל הילדים, פעולות המיועדות לקראת מעבר הדירה מהוות הכנה משותפת וחוויה רגשית בונה עבור הילדים. אפשר לשלוח את הילדים לקנות קופסאות אריזה לקראת המעבר ביחד או להפוך משטחי קרטונים לקופסאות ביחד.


שיחה משותפת


אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של הכנת קופסאות אריזה, קופסאות קרטון לאריזה ביחד עם ההורים הוא האפשרות לשוחח על המעבר ועל רגשות הילדים לקראתו. שיחה משותפת תוך כדי פעילות יכולה להיות תרפיה מצוינת והזדמנות לתקשורת הדדית פתוחה ומשותפת. במהלך הפעילות הילדים מתחברים לעשייה ומעצם העיסוק ירגישו נוח יותר לשתף את הוריהם ולחלוק בחוויות וברגשות המלווים אותם לקראת המעבר. 
 

 

קופסאות אריזה למען הסדר

דווקא הילדים זקוקים לסדר ולארגון מראש יותר מכל. קופסאות קרטון לאריזה המיועדות במיוחד למעבר יכולות לסייע משמעותית ביצירת תחושת בטחון אצל הילדים וכמו כן קרטונים המותאמים לחפצים האישיים שלהם. מעבר דירה מתוקשר, מתוכנן ומנוהל באופן הדרגתי ישמור על הילדים שלכם מפני מעבר טראומתי או מפני שינויים קיצוניים מדי אליהם אינם יכולים להיערך בשל מחסור בכלים מתאימים.

 
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה