קרטונים למכירהקרטונים לאריזה למכירה
 

היום המיוחל מגיע וחברת ההובלה כבר מחכה לכם מתחת לבית, מוכנה להעמיס את כל הארגזים ומכשירי החשמל, המוצרים השונים ופריטים יקרי ערך שנארזו בהשקעה רבה על ידי צוות מיומן ומנוסה. לאחר אריזה מוצלחת – מגיעה תורה של פריקה מוצלחת. אנחנו ב"סדר בית" מלווים אתכם משלב האריזה הראשון ועד לשלב האחרון של הישיבה בכורסה הנוחה מול הטלוויזיה.

 

כדי שתוכלו לעבור דירה בראש שקט הכנו עבורכם כמה טיפים בסיסיים שיקלו עליכם את התהליך כולו: 


שלטים על קרטונים


מעבר דירה הוא חוויה משמעותית לא רק עבורכם אלא גם עבור השכנים החדשים שלכם. עברתם דירה? הכינו שלט המודיע על רעש והעברת חפצים באותו היום, כמו גם התנצלות על הרעש וההפרעה העלולה להיווצר על מנת להימנע מאי נעימויות.


חפצים נשכחים


מכירת קרטונים לאריזהאם ארזתם לבד עם קרטון למכירה וגיליתם ששכחתם חפצים מסוימים, חפשו מכירת קרטונים לאריזה שתוכלו לקנות ברגע האחרון ולארוז את החפצים הנשכחים. חברת "סדר בית" גם מספקת מכירת קרטונים לאריזה כך שתוכלו לרכוש אותם גם מאיתנו. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של קרטונים למכירה בהתאם לצרכי העוברים. מכירת קרטונים למעבר דירה באיכות גבוהה ובמחירים נוחים מובטחת.


בדיקת ארגזים ורהיטים


לפני שהמובילים הולכים – בדקו כי אכן כל הארגזים הועברו (רצוי לספור אותם לפני ואחרי ההובלה) וכי כל הרהיטים הגיעו ליעדם במצב שלם. חשוב לעשות סריקה כללית ואם יש זמן אזי כדאי להפעיל את המכשירים החשמליים השונים לבדיקת תקינותם. איש אינו מעוניין לגלות כי המקרר התקלקל או שמכונת הכביסה שבקה חיים כשנציגי החברה כבר לא נמצאים.


הציעו מכירת קרטונים לאריזה


עברתם דירה? נשארו לכם קרטונים ריקים? הציעו אותם למכירה לחבריכם או למכרים אחרים העוברים דירה. כך תוכלו להיות בטוחים שנפטרתם מכל הארגזים וגם עשיתם פעולה טובה. במידה ויש לך קרטונים למכירה באיכות גבוהה תוכלו להציע  אותם למכירה גם באינטרנט. אולי אתם כבר לא צריכים את הקרטונים אבל אדם אחר מאוד צריך קרטון למכירה.


שירותים מקיפים של חברת האריזה


על מנת שתוכלו לעבור בראש שקט ולהיכנס ישירות לדירה מוכנה בררו על שירותי אריזה וארגון החפצים בבית החדש. לאחר שהצעתם קרטונים למכירה תישארו עם לא מעט ציוד אותו יש לנהל ולסדר בזמן הקצר ביותר. מעבר דירה עם "סדר בית" מבטיח ראש שקט וסדר מקסימלי.

 
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה