שירותי פריקה והובלה – עד לארגז האחרון


אחרי הכל אתם תוכלו לחזור מהעבודה, להתבונן על הבית החדש והמרשים שלכם, להיאנח עמוקות ולהרים את הרגליים על השולחן, מרוצים מהמעבר.

 

שירותי פריקה    אריזה ופריקה

 

לקבלת שירות אריזה ופריקה מקצועי של חברת סדר בית צרו קשר עוד היום!


שירותים מקצועיים של אריזה ופריקה


אבל עד שהרגע הזה יגיע, נדרשת לא מעט עבודה. בין שכבר עברתם לדירה או למשרד החדשים ובין אם לאו הרי שהתהליך כולו מצריך לא מעט אורך רוח. אנחנו ב"סדר בית" מעמידים לרשות לקוחותינו שירותים מקצועיים של אריזה ופריקה המתמקדים בארגון החפצים שלכם מ-א' ועד ת' לקראת מעבר דירה נינוח ורגוע, נעים ומאורגן. באמצעות השירותים המקצועיים של אריזה ופריקה המבוצעים על ידי "סדר בית" לא תצטרכו לשבור את הראש על אריזת החפצים הביתיים ולא תתעייפו בפריקה בבית החדש.


מהשלב הראשון ועד לאחרון


אחרי מעבר הדירה המאורגן אנו ב"סדר בית" נכניס עבורכם את כלי המטבח והמיטה, נפרוש אתכם את הסדין העל המיטה בחדר החדש, נסדר את הכסאות סביב השולחן, נכניס את כל הנעליים לארון הנעליים החדש ונקפל אתכם את הבגדים בארונות. שירותי פריקה הניתנים על ידי "סדר בית" מלווים אתכם מהשלב הראשון ועד השלב האחרון בו אתם מסתכלים בעונג על הבית החדש והמסודר. השירותים הניתנים על ידנו כוללים את כל הציוד החדשני ביותר בתחום.

 

שירותי הובלה ואריזה מקצועיים   פריקה וארזיה זאת המומחיות שלנו


שירותים מלאים


שירות אריזה ופריקה הינו למעשה השלב הסופי והמרגיע ביותר במעבר הדירה או המשרד. מי שכבר עבר דירה אחת או  יותר במהלך חייו יודע כי התהליך לא נגמר באריזה. לאחר שנארזו כל חפציכם באופן מסודר ומאורגן והועברו אל הדירה החדשה – צריך לפרקם ולסדר הכל במקום. השירותים המקצועיים של חברת "סדר בית" כוללים צוות מיומן ומקצועי האמון על שירות אריזה ופריקה תוך יישום זהירות מקסימלית ואחריות על כל חפץ.


הצוות


שירות אריזה ופריקה של חברת "סדר בית" מבוצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שלא יעזבו אתכם עד שתרגישו נינוחים ורגועים בבית החדש שלכם. על מנת שתוכלו לקבל את היחס האישי והמקצועי ביותר, אנשי שירותי הפריקה והאריזה של חברת "סדר בית" אמונים על מתן יחס קשוב ואכפתי לאורך כל הדרך.


הפריקה


שירות אריזה ופריקה הניתן על ידי אנשי הצוות המקצועיים של חברת "סדר בית" כולל את מלוא הציוד המקצועי הדרוש לפירוק ארגזים למעבר דירה באופן המסודר והמאורגן ביותר. תודות לשירותי הפריקה המקצועיים של חברת "סדר בית" תוכלו להתפנק על הספה ולחזור לשגרת החיים המלאה כבר למחרת המעבר מבלי להתעכב או להתעייף.

 

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה