אריזות קרטון משמשות אותנו ללא מעט מטרות בחיים, בין אם פרטיות ובין אם עסקיות. הקרטון הינו בין האלמנטים היותר יעילים בשימוש בגלל היתרונות הרבים שלו: מחד ניתן לייצר ממנו אריזות קשיחות המשמשות לאחסון ואריזה של חפצים שונים ומאידך הוא מאד קל לעיצוב וייצור ומחירו נוח לכל. באמצעות הקרטון מתאפשרים שימושים רבים ונוחים אשר הצריכו בעבר ייצור קופסאות מיוחדות מחומרים שונים.
 
אריזות קרטון משמשות גם לאריזה אסתטית של מתנות ואלמנטים שונים כך שהקרטון מאפשר יצירה של רושם חיובי על המתבונן בו. על הקרטון ניתן להדפיס  ולצייר באופן כזה שיעניק לו מראה מיוחד ויהפוך אותו לאטרקטיבי יותר. על הקרטון, לפיכך, חלים לא מעט תפקידים המאפשרים את השימוש הנוח בו ומגבירים את האטרקטיביות של תכולתו בעיני הקונים.
 
יתרון נוסף של אריזות קרטון הוא האפשרות לסדר את החפצים בתוך הקרטון בצורה מסודרת ולשמור על ארגון נכון. באופן זה משמש הקרטון חברות רבות הזקוקות לשירותי אריזה. ישנם שלבים קבועים של ייצור אריזות קרטון. אלו אחראיים על איכות התוצאה ומבטיחים כי האריזה תשמש את המטרה הייעודית שלה.
 

שלב ראשון: תכנון
 

על מנת להבטיח אריזה מתאימה ובאיכות גבוהה יש להתחיל משלב התכנון. התכנון כולל את מידות האריזה הרצויות, אופן קיפול הקרטון, אופן פתיחת הקרטון, גודלו של הקרטון, האם קיים עיצוב כלשהו לקרטון? ההרכב הייחודי שלו, עובי הקרטון וכמובן, עיצובו בהתאם למטרת השימוש בו. תכנון נכון יבטיח שימוש איכותי ואמין בקרטון.
 

הכנת דייסה
 

תהליך ייצור הקרטון כולל יצירה מיוחדת של דייסה המשמשת להכנת הקרטון. את העיסה מעבירים למכונות ארוכות הכוללות רשתות. בתהליך הייצור של הנייר מנערים את הרשתות הללו, דבר הגורם לייצור סיבים. סיבים אלו  כאשר הם מודבקים אחד לשני מייצרים את הקרטון. כל מכונה מייצרת כמה שכבות של סיבים כאלה כאשר יחדיו יוצרות השכבות השונות את הקרטון. 
 

ציפוי הקרטון
 

את הקרטון מצפים בצדו האחד בחומר או בפיגמנט לבן המונע בריחה של צבע לשכבות הקרטון. חומר זה יכול להיות גיר או חומרים דומים. הייצור מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת לייצור קרטון. מכונה זו פועלת בכמה מקטעים שונים האחראיים על קיום פעולות שונות כגון הכנסת התערובת למכונה, יצירת לחץ על התערובת לסחיטת מים ושלב עבודה האחראי על ייבוש ועל החלקת הנייר לכדי תוצאתו הסופית. את החומרים שלא אמורים להיות בנייר יש לתקן עוד לפני תהליך ההכנסה למכונה.
 
לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה