המשרד שלכם מתרחב וזקוק ליותר מקום? השטח הישן כבר לא מכבד את החברה שלכם ואתם מחפשים אחר משרד מרשים יותר? מזל טוב! 

 

חשיבותו של התכנון

 

תכנון נכון של אריזת המשרד ימנע מכם אי נעימות וקשיים רבים בהעברה. אין ספק כי העברת חפצי המשרד מצריכה אחריות גדולה ביותר. ציוד מחשבים של עשרות אלפי שקלים, רישיונות חומרה ותוכנה שונים המצריכים את השגחת המובילים וכן ריהוט משרדי יוקרתי ומרשים. כל אלו צריכים להיכנס לתוך ארגזים בתוך טווח זמן מוגדר, להגיע בזמן למקום החדש ולהיות מסודרים במקום במינימום הזמן האפשרי. עסק אינו יכול להרשות לעמו דחייה או עיכובים שכן אלו עלולים לעלות לו ביוקר.

 

שירותי חברות מתמחות

 

כיצד נכון לארוז את תכולת המשרד השלמה? האם כדאי לרכז את כל החפצים והציוד ביום אחד? האם רצוי לארוז בהדרגה מהציוד הקל אל הכבד? ראשית, הפעולה החכמה ביותר היא סיוע של אנשי מקצוע מנוסים בתחום. שירותי אריזת משרד של חברות שזוהי ההתמחות העיקרית שלהן יכולים להפוך את התהליך של מעבר למיקום חדש לחוויה מהנה ואף מעצימה. אין ספק כי אריזת המשרד על חפציו השונים יכולה להיות מסוכנת מאד ולכן מצריכה ניסיון רב שנים.

 

הבטחון המלא בהעברת משרד

 

חברה המעבירה משרדים ותכולת משרדים באופן קבוע יכולה להעניק את הביטוח הדרוש על מנת להגן על הציוד. בזמן שעובדי החברה עסוקים בעבודתם, אנשי האריזה יכולים להתחיל לארוז את החפצים הנמצאים בשימוש פחות תדיר. באופן זה ייחסכו מבית העסק הפסדים כלכליים, הפסקות עבודה ושעות מתות בהן לא יינתן שירות ללקוחות העסק. על מנת להבטיח כי השירות יענה על צרכי בית העסק יש לבחור בחברת אריזות והובלות בעלת ניסיון.

 

הכנה מוקדמת של הציוד

 

על מנת לארוז את המשרד בהצלחה יש להכין מראש את כל הציוד ההכרחי לאריזה חכמה. בהזמנת שירותי אריזה של חברת הובלות ואריזה תבטיחו את עצמכם באמצעות ניירות האריזה, אריזות קרטון, ארגזי הפלסטיק, ניירות ההדבקה וניירות ה"פצפצים" היעילים ביותר – שיאפשרו מעבר נוח ושקט, ללא סיכון הציוד וללא פגיעה במחשוב יקר ערך לחברה ולעובדיה. במקרים של אריזה עצמית יש לבחור בציוד אריזה מקצועי ולהתאים את ניירות ההדבקה הנכונים.

לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:
*
*
 

בואו תכירו אותנו

סדר בית - שירותי מעבר דירה